Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Chorzów - Las Panewnicki - WPKiW Chorzów

~36.65 km 2Planuję 2Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Chorzów - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (2)

Przejechali (2)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Zaczynamy Chorzów Stary - kierujemu się w kierunku Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie szosa droga osiedlowa mały ruch samochodowy - dojeżdżamy do WPKiW od Alejii Wycieczkowej tutaj mamy już trasy rowerowe do dyspozycji - kierujemy się w okolice Stadionu Śląskiego - przejeżdżamy tunelem pod ulicą Chorzowską i kierujemy się na Chorzów Batory cały czas jedziemy trasą rowerową. Po dojechaniu do ulicy Armii Krajowej ścieżka rowerowa kończy się. Skręcamy w prawo i szosą jedziemy ok. 800m i po prawej stronie widzimy tunel skręcamy i jedziemy pod tunelem cały czs prosto szosą mały ruch dojeżdżamy do ulicy Stefana Batorego gdzie ruch jest już spory ale mamy do dyspozycji ścieżkę rowerową która doprowadzi nas do samego skraju lasu Paniewnickiego wjazd od strony autostrady A4. Tutaj mamy już całkowitą swobodę wyboru tras. Spokuj, cisza, urazmaicony teren, stawy, przystanie. Kierujemy się w okolice rybaczówki szosa asfaltowa, dojeżdżamy do rybaczówki tutaj może się posilić i odpocząć.Ruszamy w stronę stawów Kłodnickich - tutał musimy zachować ostrożność ponieważ przejeżdżamy przez drogę o dużym ruchu. Jesteśmy już w okolicy stawów kłodnicckich po zwiedzeniu stawów oraz przystani kierujemy się leśnym duktem w stronę hałdy Halemba skąd możemy podziwiać piękne widoki na całą okolicę. Porót podobny jak dojazd do hałdy, część trasy duktami leśnymi, ścieżkami leśnymi oraz trasami rowerowymi.
reklama

Komentarze (2)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Fajna trasa. Łagodny stopień trudności. Polecam
Stopień trudności:
W słoneczny dzień bardzo przyjemna ze względu na teren leśny.
Stopień trudności: