Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Wałbrzych - Gorce - Struga - Szczawno

~34.81 km Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Wałbrzych - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują

Nikt jeszcze nie planuje przejechać tej trasy. Bądź pierwszy!

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Z centrum kierujemy się przez Biały Kamień do podnóża Chełmca. Na końcu ulicy Piasta wjeżdżamy na szutrową drogę. Po minięciu wiaduktu i skrzyżowania z trasą na szczyt docieramy do skrzyżowania. Droga w prawo prowadzi do Szczawna, a my skręcamy w lewo i po kilkuset metrach podjazdu zjeżdżamy kamienistą drogą do Gorc. Wjeżdżamy na asfalt i ulicą Kościuszki docieramy do głównej drogi na Kamienną Górę. Jedziemy nią do skrzyżowania, na którym skręcamy w prawo i jedziemy przez wieś Jabłów. Dalej kilkaset metrów podjazdu, a następnie szybki zjazd przez Lubomin do Strugi. W Strudze skręcamy w lewo i docieramy do skrzyżowania drogi na Stare Bogaczowice. Skręcamy w prawo i ostrym podjazdem docieramy do Pomnika Ułanów Legii Nadwiślańskiej. Dalej jedziemy przez Szczawno, i na małym rondzie skręcamy w lewo i dalej w lewo. Obok Sanatorium skręcamy w lewo na leśną ścieżkę i bardzo stromym podjazdem wjeżdżamy na Górę Parkową. Ze szczytu zjeżdżamy w kierunku ulicy Żeromskiego i dalej przez Stary Zdrój wracamy do centrum.
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Polecam!
Stopień trudności: