Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Szczecin - Lubczyna

~26.49 km 14Planuję 4Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (14)

Przejechali (4)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa idealna na niedzielny trening. Przez cały jej przebieg mamy do czynienia z praktycznie płaskim podłożem bez żadnych podjazdów czy zjazdów. Przez 30 km jedynie jakiś kilometr (za Czarną Łąką) to stary zdarty asfalt, na reszcie trasy mamy do czynienia z dobrej jakości nawierzchnią. Ukoronowaniem trasy są piękne widoki na Jezioro Dąbie, z którego widać po linii prostej Małą Bazylikę i olbrzymią suwnice w porcie w Szczecinie.
reklama

Komentarze (3)

Średnia ocena trasy: 3
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Gorąco polecam.
Stopień trudności:
Od wyjazdu z Dąbia robi się OK. Po drodze mijamy swojsko pachnące wioseczki ;), a zwieńczeniem podróży jest plaża nad jeziorem, z widokiem na żurawie po drugiej stronie.
Stopień trudności:
Od wyjazdu z Dąbia robi się OK. Po drodze mijamy swojsko pachnące wioseczki ;), a zwieńczeniem podróży jest plaża nad jeziorem z widokiem na żurawie po drugiej stronie.