Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Skarbka z Gór - Kobiałka - Olesin - Skarbka z Gór

~20.36 km 22Planuję 5Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (22)

Przejechali (5)

Wrażenia:
Stopień trudności:
mm
Z ul. Skarbka z Gór kierujemy się w kierunku ul. Ostródzkiej i skręcamy z niej w ul. Juranda ze Spychowa. Tą ul dojeżdżamy do ul. Białostockie i skręcamy w lewo a następnie przy nowym Marcpolu na zakręcie w prawo w ul. Przykoszarową i jadąc cały czas drogą asfaltową dojedziemy do ul. Annopol. Skręcamy wtedy w lewo i jedziemy cały czas prosto. Na samym końcu tej drogi jest furtka która jest cały czas otwarta i umożliwia nam przejście do ścieżki szutrowej wzdłuż kanału Żerańskiego. Wtedy skręcamy w prawo i jedziemy cały czas prosto trzymając się cały czas drogi równoległej do kanałku. Wreszcie dojedziemy do ul. Kobiałka. Wtedy skręcamy w prawo i jedziemy tą drogą aż do ul. Olesin. Ponownie skręcamy w prawo i jedziemy cały czas prosto aż do ul. Zdziarskiej (w pewnym momencie droga asfaltowa skręca w prawo ale my jedziemy prosto). Po dojechaniu do ul. Zdziarskiej skręcamy w lewo i znowu cały czas asfaltem aż po ostrym zakręcie w prawo dojedziemy do ul. Wyszkowskiej. Wtedy skręcamy w prawo i cały czas prosto drogą szutrową do ul. Kąty Grodziskie. Pożniej zostaje nam skręt w lewą i jedziemy aż będziemy mogli skręcić w ul. Berensona a następnie w ul. Skarbka z Gór.
reklama

Komentarze (3)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Bardzo fajna, rekreacyjna trasa na weekendowy wyjazd piknikowy...
Stopień trudności:
Sezon rowerowy 2012 rozpoczęty :)
Stopień trudności:
Mila trasa, bo różnorodna. Ja odbilam w Mankowska - Ruskowy Brod i potem Zdziarska, bo Olesin bez asfaltu po deszczu nie zachęcał do jazdy.
Stopień trudności: