Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

dookoła Jeziora Niedzięgiel

~20.49 km 4Planuję 5Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Skorzęcin - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (4)

Przejechali (5)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Łatwa trasa z pięknymi panoramami na jezioro, trasa oznakowana. Trasę rozpoczynamy i kończymy w Skorzęcinie, ośrodku wypoczynkowym na jeziorem Niedzięgiel. Wyruszamy z parkingu głównego wzdłuż brzegu jeziora Białego i wjeżdżamy w las, gdzie dalej drogą gruntową znakowanym szlakiem dojeżdżamy do Wylatkowa. W Wylatkowie wjężdżamy a drogę asfaltową, na której ruch pojazdów w okresie letnim jest wzmożony. Drogą asfaltową jedziemy w kierunku Powidza ale aby uniknąć ruchu samochodowego na 1,5 km przed Powidzem skręcamy w drogę polną opuszczając znakowaną trasę w ten sposób dojeżdżamy do Charbina, gdzie ponownie wracamy na znakowany szlak. Za Charbinem na wzniesienu znajduje się miejsce postojowe dla rowerzystów, gdzie możemy zapoznać się z trasami rowerowymi Powidzkiego Parku Krajobrazowego. Po krótkim odpoczynku dalej znakowanym szlakiem "czarnym" przez wieś Wiekowo i Skorzęcin wracamy na parking w ośrodku wypoczynkowym. Trasa jest oczywiście do pokonania w obu kierunkach.
reklama

Komentarze (3)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Fajna trasa
Stopień trudności:
Całkiem fajna trasa. Polecam.
fajna trasa
Stopień trudności: