Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Starołęka-Rogalinek-Rataje

~52.7 km 6Planuję 6Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Poznań - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (6)

Przejechali (6)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Z Ronda Starołęka cały czas ul. Starołęcką prosto. Jedziemy szosą do Czapur, przez Wiórek, Sasinowo i kierujemy się na Rogalinek. W Rogalinku w lewo w drogę 431. Jedziemy przez Rogalin, Świątniki, Mieczewo i Czołowo. Dojeżdzamy do Kórnika. Na drugim rondzie pod Trasą Katowicką w prawo i po ok. 600 metrach w prawo w ul. Zaułek. W tym momencie znajdujemy sie na drodze nr. 434 i kierujemy się szosą przez wioskę Dziećmierowo w stronę Śródki.W Krzyżownikach w lewo w wzdłuż autostardy i na wiadukt w prawo nad nią. Po przejechaniu wiaduktu skręt w lewo i prosto do ul. Średzkiej. Średzką kierujemy się w stronę Tulc i ul. Poznańską cały czas prosto. Poznańska zmienia się w Szczepankową a my cały czas jedziemy prosto. Na końcu Szczepankowej w lewo i prosto na wiadukt na Franowie. Na zjeździe z wiaduktu w prawo i znów w prawo wzdłuż giełdy na Franowie. Jedziemy tak jak droga główna prowadzi i wyjeżdzmy koła Gianta na Dziadoszańskiej. Potem ok.300 metrów po płytach, drogą wewnętrzną i jesteśmy na mecie naszej trasy.
reklama

Komentarze (5)

Średnia ocena trasy: 4
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Jakość drogi między Starołęką, a Rogalinem już poprawiła się. Troche ciężki podjazd od Dziećmierowa, potem już świetny odcinek do samych Tulec.
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
yes ok
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Polecam!
przejechałem: 2012-06-23
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Ciekawy odcinek pomiędzy Rogalinem i Kórnikiem. Gorszej jakości droga od Starołęki do Rogalinka (czasami łatka na łatce na drodze w miejscowościach, ale do przeżycia). Ogólnie polecam.
Stopień trudności:
Co prawda połączyłem się w Tulcach z tą trasą i przejechałem ją w drugą strone. Fajny odcinek między Kórnikiem, a Rogalinem. Jedyne na co można narzekać to bardzo duży ruch. Fakt faktem, że jechałem w szczycie. Ogólnie warte polecenia.
Stopień trudności: