Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Brzeszcze - Zapora w Goczałkowicach

~23.13 km 4Planuję Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Brzeszcze - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (4)

Przejechali

Nikt jeszcze nie przejechał tej trasy. Bądź pierwszy!
Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasę rozpoczynamy w miejscowości Brzeszcze. Kierujemy się do miejscowości Jawiszowice, a stamtąd w stronę Kaniowa. W Kaniowie przejeżdżamy mało uczęszczanymi przez samochody drogami asfaltowymi, wzdłuż żwirowni oraz stawów, które pozostały po wydobyciu. Z Kaniowa dostajemy się do Bestwinki. Tam kierując się w stronę Czechowic Dziedzic, przejeżdżamy przez most na rzece Biała, dalej przez przejazd kolejowy niestrzeżony i zaraz za przejazdem skręcamy w lewo w małe osiedle domków jednorodzinnych w Czechowicach. Wąskimi drużkami dojeżdżamy do skrzyżowania ze światłami z ulicą Węglową. Skręcamy w lewo i jedziemy (uwaga na fotoradar na drodze :P) w stronę drogi szybkiego ruchu "1". Tam kierujemy się dobrze opisaną drogą przez znaki informujące, w stronę Zabrzegu i zapory w Goczałkowicach. Trasa, łatwa przyjemna :)
reklama

Komentarze

Średnia ocena trasy: 4
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.