Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

przez sandomierskie sady

~37.99 km 10Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Sandomierz - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (10)

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Oczywiście zaczynamy z sandomierskiego rynku ulicą Zamkową w dół do Zamku, potem w prawo na Staromiejską, Rokitek i Polną do Mickiewicza. Skręcamy w lewo i po 300 metrach jeszcze raz w lewo w kierunku Andruszkowic. Zjeżdżamy pośród sadów do Andruszkowic. Przez most przkraczamy rzekę Koprzywiankę skąd prosto do Koćmierzowa i w kierunku Koprzywnicy przez Zawierzbie, Ostrołękę, Bogorię Skotnicką do Ciszycy gdzie promem przeprawiamy się przez Wisłę do Tarnobrzega. Pod górkę obok starego browaru w ulicę Staromiejską, przed Pałacem Tarnowskich w lewo w dół nad Wisłe i wzdłuż ogródków działkowych , a potem wzdłuż wału wiślanego do Sielca i do Zarzekowic. Cały czas piękny widok na Wyżynę Sandomierską i Sandomierz. W Hucie ulicą Mostową na most i na Zamek Sandomierski. Z dziedzińca zamkowego widok na przejechaną trasę.
reklama

Komentarze (4)

Średnia ocena trasy: 5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Przejechałem trasę z Krakowa do Gdańska wzdłuż Wisły 1146 km.
przejechałem: 2016-08-07
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Witam, niedawno kupiłem rower górski i zrobiłem już pare tras po ok 25km. Teraz zastawiam się nad dłuższą trasa i ta wydaję się ciekawa, tylko czy jest sens pchać się rowerem górskim ? Ewentualnie gdzie można by poszaleć 'góralem' na trochę trudniejszym terenie w okolicach Tbg, coś jak las Zwierzyniecki, ale tam się już na jeździłem i w sumie strasznie krótkie te leśne dróżki ?
To nie katedra tylko kościół Św. Michała
Łatwo i przyjemnie
Stopień trudności: