Start z Orła Białego. Następnie kawałek Kurlandzką, a potem prosto Inflancką, aż do skrzyżowania z Piłsudzkiego. Dalej w prawo od Ronda Rataje i prosto do Śródki. Na Śródce w lewo do Garbar, potem w prawo do Cytadelii. W lewo na Armii Poznań i cały czas prosto, aż do ul.Kurpińskiego . Tam w lewo na ul.Obornicką (swoją drogą największe natężenie ruchu), a potem w lewo w ul.Omańkowską. Z niej w Strzeszyńska do końca i w lewo w Biskupińską. Na końcu Biskupińskiej w prawo w Koszalińską - do końca cały czas przez las w Strzeszynku. Szosą przez Psarskie w w Chojnicką w prawo i do Kiekrza.
Chojnicką do końca - w lewo w Wierzbową, która przechodzi w Bojerową. Na skrzyżowniu Bojerowej z Szmotulską w prawo i kieruje...
my się w stronę Szamotuł. Szamotulska przechodzi w Poznańską i przez wioski jedziemu cały czas szosą. Napachanie, Mrowino, Cerekwicę, Rudnik, Piaskowo i wjeżdzamy do Szamotuł. Kierujemy się na Oborniki i po 3 km dojeżdżamy do celu.
Droga cały czas szosą, ruch w Poznaniu duży, a po za miastem średni.
Polecam