Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Szczawno - Struga - Czarny Bór - Kuźnice - Unisław

~40.62 km Planuję 2Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Szczawno Zdrój - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują

Nikt jeszcze nie planuje przejechać tej trasy. Bądź pierwszy!

Przejechali (2)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Wyjeżdżamy z Wałbrzycha przez Biały Kamień i Szczawno. Tu na rondzie skręcamy w lewo i za wiaduktem w prawo rozpoczynamy lekki podjazd do Pomnika Ułanów Legii Nadwiślańskiej. Pomnik ten przypomina o bitwie rozegranej na okolicznych polach. Ładna panorama na Pogórze Wałbrzyskie. Zjeżdżamy do Strugi i na skrzyżowaniu skręcamy w lewo w kierunku Lubomina. Tu droga wiedzie doliną pomiędzy Chełmcem i Trójgarbem przez Lubomin. Pod koniec wsi możemy skręcić w prawo do Bacówki pod Trójgarbem. My rozpoczynamy około 1-km podjazd dość dziurawą drogą. Z przełęczy zjeżdżamy w dół i przez Jabłów (bardzo dobra nawierzchnia) docieramy do drogi z Wałbrzycha do Kamiennej Góry. Skręcamy w prawo i docieramy do Czarnego Boru, gdzie skręcamy w lewo na drogę prowadzącą do Grzęd. Po około 1,5km skręcamy w lewo i jedziemy pofalowaną drogą przez Stary i Nowy Lesieniec. W Kuźnicach na skrzyżowaniu skręcamy w prawo i rozpoczynamy lekki podjazd najpierw przez miejscowość, a następnie drogą przez las. Na szczycie wzniesienia skręcamy w prawo na drogę z Wałbrzycha do Mieroszowa. Podjeżdżamy jeszcze kilkaset metrów, a następnie zjeżdżamy do Unisławia. Tu na głównym skrzyżowaniu skręcamy w lewo i drogą pod górę dojeżdżamy do rozwidlenia na Rybnicę Leśną i Wałbrzych. Jedziemy prosto i dość dziurawą drogą zjeżdżamy do samego centrum Wałbrzycha.
reklama

Komentarze

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.