Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Częstochowa - Kusięta - Olsztyn

~35.86 km 4Planuję 4Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Częstochowa - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (4)

Przejechali (4)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Wyruszamy z Aleji NMP, kierujemy się w stronę ulicy Mirowskiej, z której skręcamy w Faradaya, później w lewo w ul. Legionów i wzdłuż niej aż do początku lasu. Na skraju lasu skręcamy w ulicę Brzyszowską, z której po około 600 metrach skręcamy w leśną ścieżkę i jedziemy czerwonym szlakiem rowerowym, aż do wyjazdu na Kusięta. Na ulicy skręcamy w lewo i dojeżdżamy do przejazdu kolejowego, gdzie skręcamy w prawo i wzdłuż drogi dojedziemy do rynku w Olsztynie. Na miejscu możemy zrobić krótką przerwę na zwiedzanie zamku (wejście płatne). Powrót tą samą drogą aż do przejazdu kolejowego, gdzie nie skręcamy w lewo, tylko przejeżdżamy prosto. W Brzyszowie skręcamy w lewo i przez Srocko cały czas prosto asfaltem dojedziemy do ulicy Brzeszowskiej z drugiej strony. Powrót tą samą trasą. Trasa krótka i prosta, bez specjalnych podjazdów, na szybki trening lub dla osób początkujących.
reklama

Komentarze (2)

Średnia ocena trasy: 5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Bardzo fajna trasa na każdy rower:)Na prawdę polecam
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Szybki trening.
Stopień trudności: