Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]

las Kabacki - zamek w Czersku

~25.78 km 93Planuję 18Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Konstancin Jeziorna - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (93)

Przejechali (18)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Bardzo przyjemna trasa, nawet dla rowerzystów o słabszej kondycji lub rozpoczynających dopiero przygodę z rowerem. Po drodze piękny widok na wysepki na Wiśle. Na trasie przeważają drogi asfaltowe, gdzie ruch samochodów jest bardzo ograniczony. Krótki odcinek drogami gruntowymi można sobie urozmaicić oglądaniem oczek wodnych. Trasa pełna śpiewu ptaków oraz pachnąca dzikim bzem i akacją ;-)
reklama

Komentarze (7)

Średnia ocena trasy: 5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Super trasa, polecam!
przejechałem: 2016-05-26
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
hej, planuje w najblizsza niedziele przejechac trase, możecie mi napisac w których miejsach mieliscie trudnosci ? w których miejsach jechaliscie sciezkami rowerowymi , czy gdzies trzeba było jechac ulicą ? będziemy mieli grupę kilku osobową . pozdrawiam
Stopień trudności:
Ciekawa trasa,dość łatwa mimo trzech stromych górek. Bardzo ładne widoki na Wisłę. Przyjemne jeziorko w Czersku- można posiedzieć i odpocząć przed powrotem :-)
Stopień trudności:
Trasa bardzo przyjemna, bardzo ładne widoki na Wisłę. Część asfaltowa z niewielkim ruchem, więc przyjemnie się jedzie. Są trzy górki, dość strome, co może być utrudnieniem dla początkujących, jednak całość raczej łatwa. Polecam zjechanie w Czersku do jeziorka. Jest to urocze miejsce z widokiem na wierzę zamku.
Uważam, że to trasa z rzeczywiście pięknymi widokami, satysfakcja z dojechania do celu. Lecz nie zgodzę się, że jest ona także dla rowerzystów o słabszej kondycji. W kilku miejscach źle oznakowana.. Łatwo się zgubić. I jeszcze coś: jest to ok 30-35 km a nie 25.
Stopień trudności:
Super trasa, jest kilka górek pod które trzeba się namęczyć przy wjeździe, ale w drugą stronę jest mega frajda xD 42km/h :)
Stopień trudności:
Trasa bardzo przyjemna, z przewagą dróg asfaltowych. Można po drodze znaleźć ciekawe miejsca, jeśli kogoś interesuje odkrywanie ciekawostek ;-)
Stopień trudności: