Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Wałbrzych - Olszyniec - Jedlina Zdrój

~28.47 km Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Wałbrzych - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują

Nikt jeszcze nie planuje przejechać tej trasy. Bądź pierwszy!

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Przyjemna trasa, którą można traktować jako trening. Z Wałbrzycha wyjeżdżamy przez Nowe Miasto w kierunku Rusinowej. Na skrzyżowaniu ulic Noworudzkiej i Bystrzyckiej skręcamy w prawo i stromym podjazdem wjeżdżamy do Kamieńska - dzielnicy Jedliny Zdrój. Po prawej stronie mijamy grzbiety Gór Czarnych w tym Borową (najwyższy szczyt Gór Wałbrzyskich). Z Kamieńska zjeżdżamy w kierunku centrum Jedliny, aby na samym dole Doliny Bystrzycy skręcić w prawo w kierunku Świdnicy. Jedziemy drogą wzdłuż rzeki i docieramy do wsi Olszyniec, w której skręcamy w lewo i kilkukilometrowym podjazdem wracamy do Wałbrzycha przez Rusinową, Nowe Miasto i Stary Zdrój. Trasę tą można pokonać także "w drugą stronę" na skrzyżowaniu w Rusinowej nie skręcając w prawo, ale jadąc na wprost.
reklama

Komentarze

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.