Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Wałbrzych - Walim - Michałkowa - Złoty Las

~50.08 km 1Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Jedlina Zdrój - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (1)

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Z Wałbrzycha wyjeżdżamy w kierunku Rusinowej, gdzie skręcamy w prawo i po krótkim podjeździe zjeżdżamy przez całą Jedlinę Zdrój. Na wypłaszczeniu skręcamy w lewo w kierunku Świdnicy. Jedziemy drogą wzdłuż rzeki przez Olszyniec i Jugowice, gdzie skręcamy w prawo i rozpoczynamy podjazd do Walimia. Po około 4 kilometrach w centrum Walimia skręcamy w lewo w mała uliczkę, która prowadzi pod górę w kierunku Glinna. Wyjeżdżamy z terenu zabudowanego i asfaltową drogą między polami docieramy na szczyt, skąd roztacza się piękna panorama Gór Sowich. Rozpoczynamy zjazd w kierunku Glinna i Michałkowej, który doprowadza nas do skrzyżowania przy Jeziorze Bystrzyckim. Skręcamy w prawo i urokliwą drogą wokół Jeziora przejeżdżamy obok zapory wodnej i docieramy do Lubachowa. Tu skręcamy w lewo w kierunku Złotego Lasu, gdzie rozpoczynamy około 2,5-kilometrowy podjazd do Modliszowa. Szczególnie końcowy odcinek jest bardzo stromy. W Modliszowie skręcamy w lewo i przez Julianów i Kozice wracamy do Wałbrzycha.
reklama

Komentarze

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.