Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Sandomierz - Kluczkowice - Sandomierz

~212.14 km Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Sandomierz - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują

Nikt jeszcze nie planuje przejechać tej trasy. Bądź pierwszy!

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Czterodniowa, rekreacyjna trasa po Sandomierskim i Lubelskim brzegu Wisły. Zaczynamy z rynku w Sandomierzu i ulicą Żeromskiego kierujemy sie na Ożarów. W Wysiadłowie skręcamy w dolinę Opatówki wzdłuż której jedziemy wiejskimi drogami do Opatowa. W Opatowie czas na zwiedzanie Kolegiaty i podziemi. Dalej zaczynamy krajową 9-ką, ale zaraz skręcamy w lewo na Zochcin i do Jacentowa na pierwszy nocleg. Z Jacentowa do Ćmielowa przez Drzenkowice. Przejeżdżamy Ćmielów w kierunku Ożarowa i skręcamy w lewo na Rudę Kościelną. Potem Magonie i nocleg w Bałtowie. W Magoniach można odbić do Krzemionek Opatowskich i zobaczyć prehistoryczne kopalnie krzemienia. W Bałtowie Park Jurajski na przełomie rzeki Kamiennej. Z Bałtowa jedziemy do Czekarzewic i do Solca nad Wisłą gdzie przeprawiamy się promem na drugą stronę Wisły do Kępy Gosteckiej, z której do Piotrawina (punkt widokowy) i Kolczyna w którym skręcamy w lewo na Wrzelowiec. W Kluczkowicach nocleg. Wracamy do Kolczyna i skręcamy w lewo do Józefowa i Annopola. Tu cały czas prawym brzegiem Wisły z pięknymi widokami na dolinę rzeczną, aż do Zawichostu, gdzie znowu promem wracamy na lewy brzeg i niestety ruchliwą krajówką do Sandomierza gdzie kończymy pod Brama Opatowską.
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Łatwe cztery dni.
Stopień trudności: