Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

z Pszczyny przez Wisłę i Szczyrk do Bielska

~113.58 km 6Planuję 4Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Pszczyna - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (6)

Przejechali (4)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasę rozpoczynamy na rynku w Pszczynie. Następnie jedziemy w kierunku Jeziora Goczałkowice, na którym powstał deptak łączący Goczałkowice z Zabrzegiem. Gdy już go pokonamy wjeżdzamy na mało przyjemny odcinek trasy- 5 km. po betonowych płytach. Kiedy już wjedziemy na drogę asfaltową kierujemy się w prawo w stronę Chybia. Na skrzyżowaniu w centrum Chybia skręcamy w lewo i jedziemy do Drogomyśla. W tej miejscowości zjeżdżamy na Wiślaną Trasę Rowerową (trzeba uważać na oznakowania trasy bo łatwo się zgubić. Do samej Wisły jedziemy do WTR pokonując po drodze Skoczów i Ustroń. W Wiśle warto zrobić chwilę przerwy aby nabrać sił przed wjazdem na Biały Krzyż i Salmopol. Odcinek pod górkę jest dosyć trudny ale potem czeka nas zjazd z góry o długości 10km. W Szczyrku jedziemy w stronę Bielska i jedziemy prawie cały czas ścieżką rowerową. Kiedy przejedziemy centrum Bielska kierujemy są na Stare Bielsko a następnie na Mazańcowice i dalej do Zabrzegu, w którym wjeżdżamy na zaporę w Goczałkowicach.
reklama

Komentarze (3)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Ile czasu zajmie ta trasa?
A ile taka trasa zajmie czasu? Jestem sredniozaprawiony w jeździe:) i drugie czy jechał ktoś moze z Pszczyny przez Goczałkowice do schroniska PTTK Błatnia i z powrotem? obiecalem znajomym ze ich zabiorę na taka wyprawę tylko ze nie mam pojęcia jaka trasę wybrać prsze o pomoc.
Idealna trasa na sprawdzenie naszej kondycji
Stopień trudności: