Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

dookoła Otrytu

~48.17 km 6Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (6)

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Jest to przykładowa trasa okrążająca pasmo Otrytu, dzikiego i mało uczęszczanego zakątka Bieszczad. Nie ma co się rozwodzić nad pięknem i urokiem tej pętelki. Uwierzcie, że nie będziecie zawiedzeni:) Trzeba być świadomym, że mniej więcej od Dwernika do miejscowości Rajskie mamy tzw. "odludzie" ale za to jest to najbardziej urokliwy fragment trasy. Mapa nie pokazuje odcinka drogi między Polaną a Skorodnym, (w rzeczywistości droga jest) co pozwala na zamknięcie pętli. Bazą wypadową może być oczywiście każda z pośrednich miejscowości, tym bardziej że ze znalezieniem noclegu w tym rejonie problemu nie ma. Powiem tylko, że trasa jest dość interwałowa w większości szutrowa, kręta i nudzić się na niej nie da. Nawet asfaltowe odcinki są bardzo atrakcyjne i mało ruchliwe. We wsi Chrewt możemy zjechać nad Jezioro Solińkie i zaznać orzeźwiającej kąpieli:) Ponad to dodam, iż ludzie w mijanych miejscowościach są z natury życzliwi, a psy z reguły zamknięte:)
reklama

Komentarze

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.