Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Jastrzębie Zdrój - Petrovice - Zebrzydowice

~20.86 km 8Planuję 4Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (8)

Przejechali (4)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa w sam raz na rowerowy 'spacer' w niedzielne popołudnie. Poruszamy się drogami mało ruchliwymi, jedynie pod koniec jedziemy trasą bardziej uczęszczaną przez samochody. Trasa biegnie w koło asfaltowymi ulicami Cisówki (Piotra Skargi, Długosza, Traugutta, Maryjowiec) aż do przejścia granicznego w Ruptawie. Tu mamy do czynienia ze ścieżką leśną przez około 500m. Wracamy na asfalt i od razu czeka nas dość stromy zjazd. Następnie około 700m łagodnego podjazdu. Później lekko 'pofalowana' droga pod kościółek w Marklowicach Dolnych, a za nim przekraczamy granicę. Drogą między domkami dojeżdżamy do strażnicy w Marklowicach Górnych i odbijamy w lewo a następnie w prawo na drogę na Zebrzydowice. Tutaj już jest większy ruch. Poruszamy się tą drogą do restauracji Hotelowa, gdzie skręcamy w lewo. Za kościołem w lewo. Tu będzie stromy podjazd. Na górze już tylko prosto aż do lasu. Przez las ubitą drogą. Po wyjeździe z lasu jesteśmy w punkcie wyjścia.
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Dobra trasa na 'dotarcie' roweru po remoncie :P
Stopień trudności: