Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Tulce - Kórnik - Środa Wielkopolska

~64.92 km 5Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (5)

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa zaczyna się w Tulcach przy kościele NMP. Stamtąd drogą 433 kierując się w stronę Gądek wjeżdżamy do Żernik. W Żernikach, między blokami, brukowaną drogą jedziemy aż do ronda w Gądkach. Przez rondo prosto pod trasą S11 w kierunku Koninka. Na skrzyżowaniu skręcamy w lewo i dale prosto przez mały mostek i przejazd kolejowy dojeżdżamy do litery T gdzie skręcamy w lewo kierując się na Borówiec i dalej na Skrzynki. Mijając po lewej stronie Jezioro Skrzyneckie Duże wjeżdżamy do Kórnika. Tutaj możemy zrobić krótką przerwę pod Zamkiem Białej Damy. Z Kórnika kierujemy się mało uczęszczaną drogą w stronę Błażejewa i dalej przez Jeziory Wielkie, Jeziory Małe i Łękno do Zaniemyśla. W Zaniemyślu warto odwiedzić plażę miejską. Z Zaniemyśla jedziemy drogą 432 do Środy Wielkopolskiej. Wjeżdżając do miasta zaraz za przejazdem kolejowym po lewej stronie znajduje się Cukrownia. Dalej do ronda i w prawo na Wrześnię. Po około 1 km. skręcamy w lewo w kierunku Swarzędza. Przy cmentarzu w prawo i zaraz w lewo. Dalej cały czas prosto przez Topole i Bieganowo aż do Krerowa gdzie skręcamy w lewo. Jedziemy prosto mijając po lewej stronie cmentarz, miejscowość Zimin aż do litery T, gdzie skręcamy w prawo i wjeżdżamy do miejscowości Śródka. Po około 1 km. skręcamy w lewo w stronę Tulec. Mało uczęszczaną drogą dojeżdżamy do wiaduktu nad autostradą A2. Za wiaduktem skręcamy w lewo i główną drogą dojeżdżamy do Tulec i kościoła gdzie kończymy trasą.
reklama

Komentarze (3)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Moje tereny, polecam. Fajna trasa przebiegająca dość spokojnymi drogami.
Bardzo fajna trasa na fajną przejażdżkę.
Stopień trudności:
Bardzo fajna i przyjemna trasa.
Stopień trudności: