Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]

Kampinos - Truskaw - Roztoka

~25.24 km 9Planuję 6Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (9)

Przejechali (6)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa o długości około 30 km. Niezbyt trudna, lecz w okresie wiosennym fragmenty trasy są podtopione. Podróżujemy trzema szlakami. Najpierw z parkingu w Truskawiu wyruszamy szlakiem żółtym do Zaborowa Leśnego, a następnie do miejscowości Wiersze i cmentarza wojskowego. Z Wierszy kontynuujemy szlakiem czerwonym, aż do mostka w miejscowości Roztoka. Tam przerwa regeneracyjna i kiełbaska. Powrót z Roztoki szlakiem zielonym do Zaborowa Leśnego. Szlak rozpoczyna się za mostkiem, w miejscu przeciecia z czerwonym. Uwaga! W okresie wiosennym odcinek ten mocno podtopiony. Rower trzeba często przenosić na kładkach lub kłodach w błocie.
reklama

Komentarze (3)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

polecam
Stopień trudności:
bardzo malowniczo
Stopień trudności:
Przejechałem i dodałem. Trochę urozmaica tradycyjną pętelkę po Kampinosie. Ale błoto i przenoszenie roweru daje w kość w okresie wiosennym.
Stopień trudności: