Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Płock - Soczewka - Koszelówka

~64.14 km Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Płock - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują

Nikt jeszcze nie planuje przejechać tej trasy. Bądź pierwszy!

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Startujemy tradycyjnie na Podolszycach Południe dzielnicy Płock kierujemy się w stronę Borowiczek na ulicę Grabówka i wjeżdżamy na nowy most. Po przejechaniu mostu zjeżdżamy z niego i wjeżdżamy na wał i jedziemy nim do Radziwia. Na rondzie, kierujemy się ulicą Portową w stronę Włocławka. Dojeżdżamy do ulicy Popłacińskiej, skręcamy w prawo i jedziemy prosto. Po około 4 km od ronda lekko zbaczamy z głównej trasy i skręcamy na Popłacin. Zjeżdżamy na lokalną, mało uczęszczaną drogę. W miejscowości Brwilno skręcamy w lewo i po około 2 km dojeżdżamy do trasy Płock-Włocławek, na której skręcamy w prawo. Po około 400m doczłapujemy sie do Soczewki, na skrzyżowaniu, skręcamy dwa razy w lewo. Droga prowadzi sosnowo-brzozowym lasem aż do miejscowości Sendeń, gdzie pokonujemy zakręt w lewoi wjeżdżamy na ścieżkę rowerową która prowadzi nas praktycznie do samego Łącka. To ciekawsza część wycieczki, sporo zakrętów, długich zjazdów i podjazdów, choć o niewielkim stopniu trudności.Tutaj przejeżdżamy przez rondo (drugi wyjazd) i ponownie wjeżdżamy na ścieżkę rowerową która prowadzi nas do miejscowości Zdwórz, Zofiówka. Ścieżka kończy się na skręcie do miejscowości Zofiówka tu ponownie wjeżdżamy na szosę i pedałujemy około 1km dojeżdżając do skrętu na miejscowość Koszelówka. Jedziemy lasem, przejeżdżamy wzdłuż ośrodków wypoczynkowych zlokalizowanych nad jeziorem Zdworskim. Jadąc lokalną drogą przez miejscowości Zaździeż skręcamy w prawo na Wincentów i w końcu docieramy docieramy do Dębowej Góry, skąd wąską, krętą drogą przez las dojeżdżamy do trasy Kutno-Płock. Skręcamy w prawo i kierujemy się do Płocka. Po prawej stronie mijamy jezioro Górskie. Na rondzie skręcamy w małą drogą (przejście dla pieszych) za pierwszym wyjazdem. Kierujemy sie do Ciechomic (obecnie dzielnica Płocka) skręcamy w prawo i jedziemy około 2km do wiaduktu nad droga dojazdową do nowego mostu. Przed wiaduktem skręcamy w małą lokalną drogę która prowadzi wzdłuż drogi dojazdowej, na jej końcu dojeżdżamy do drogi z płyt betonowych gdzie skręcamy najpierw w prawo a następnie po około 10m w lewo i kierujemy się w stronę nowego mostu a od niego już jesteśmy na szlaku którym jechaliśmy. Na całej trasie praktycznie w każdej miejscowości zaraz przy naszym przejeździe możemy znaleźć jakiś sklep by uzupełnić braki w zapasach.
reklama

Komentarze (2)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Sympatyczna trasa :)
Stopień trudności:
treningowa
Stopień trudności: