Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

wokół Płocka

~36.77 km 7Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Płock - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (7)

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa powinna być traktowana jako rozgrzewka, czy też mała wycieczka miejska, biegnie wokół granic Miasta Płock. Początek trasy zaplanowany został na Podolszycach Południowych, gdzie ścieżką rowerową kierujemy się w kierunku centrum miasta i jego części przemysłowej. Następnie terenami działkowymi kierujemy się do parowy i miejskiego jeziora zwanego "Sobótką" Wjeżdżamy na stary most, obserwując przepiękny widok na stare miasto i dalej do Radziwia (dzielnicy Płocka po lewej stronie Wisły). Po pięknych widokach następuje najmniej urokliwy odcinek ok 5km wzdłuż trasy na Gostynin do ronda na wylocie miasta. Na rondzie zawracamy i kierujemy się małą uliczką prowadzącą wzdłuż drogi dojazdowej do mostu "Solidarności" gdzie mijając dzielnicę "Ciechomice" jedziemy przez kolejne urokliwe tereny wjeżdżając na nowy most gdzie możemy podziwiać piękno Wisły.
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

wersja rozgrzewająca
Stopień trudności: