Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Płock - Lucień - Duninów

~101.62 km 4Planuję 2Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Płock - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (4)

Przejechali (2)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Startujemy na Podolszycach (dzielnica Płocka) i kierujemy się na Grabinę (szosa). W Grabinie wjeżdżamy w Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy i jeździmy po szlakach - zielonym, żółtym, czarnym - odwiedzając praktycznie wszystkie jeziora w tej okolicy (szuter, piasek, bardzo krótkie odcinki asfaltu) Przepiękna okolica, niezapomniane widoki. Dojeżdżając do Nowego Duninowa wjeżdżamy na asfalt, droga do Soczewki dość ruchliwa i mało przyjemna, ale rekompensuje nam ten odcinek obiad w Starym Duninownie (smażalnia ryb, jedzenie pycha, ceny w miarę przystępne). Po obiedzie dalej w drogę na Soczewkę, mijając Soczewkę i kierując się na Łąck wbijamy się w las i szlak żółty i drogami leśnymi do Radziwia (dzielnica Płocka). W Radziwiu po wale do nowego mostu i praktycznie mamy już koniec trasy gdyż na moście wjeżdżamy na trasę z początku wycieczki.
reklama

Komentarze (2)

Średnia ocena trasy: 4
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Trasa bardzo fajna, widoki cudne. Teren raz daje odpocząć(równy teren, ubita droga, itp.), a z drugiej strony daje w kość(pod górę, drogi jak z piasku). Ogólnie polecam trasę dla osób, które jeżdżą już dłuższy czas. Niestety jak jechałem tą trasą prowadzono wycinkę drzew i niektóre drogi nie były przejezdne, więc musiałem zataczać koła.
przejechałem: 2017-08-08
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Warto zapedałować.
Stopień trudności: