Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

doliną Wisły

~93.83 km 11Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Płock - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (11)

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Rozpoczynamy wyprawę pod mostem "Solidarności" po lewej stronie Wisły na wale przeciwpowodziowym i pedałujemy w kierunku Wyszogrodu. Praktycznie cała droga w kierunku Wyszogrodu biegnie po wale lub krótkich odcinkach drogi szutrowej. Dojeżdżając do Wyszogrodu wjeżdżamy na przeprawę mostową i przekraczamy Wisłę na jej prawy brzeg, jedziemy do ronda i w lewo na Płock (po drodze asfaltowej) około 6 km do skrętu w lewo na miejscowość Drwały i dalej na Kepę Polską, Białobrzegi, Wykowo. Ten odcinek także prowadzi po wale praktycznie, aż do dzielnicy Płocka - Borowiczki gdzie wjeżdżamy na asfaltówkę i jedziemy nią aż do starego mostu gdzie po przejechaniu go ponownie wjeżdżamy na wał. Trasa łatwa, miła i przyjemna dla średnio zarowerowanych i dodatkowo widoki niezapomniane.
reklama

Komentarze (3)

Średnia ocena trasy: 4.5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Trasa przyjemna, ładne widoczki. Jedziemy wzdłuż Wisły wałem, drogą przy wale lub asfaltówką przez okoliczne wsie. Niestety nie przestudiowałem wcześniej dokładnie mapy i pogubiłem się po stronie wschodniej. Zdecydowałem się zjechać na krajówkę i wrócić nią ostatnie 15 km do Płocka.
przejechałem: 2015-08-26
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Witam, czy ta trasa jest jakoś oznaczona? Czy jak nie znam okolicy Wyszogrodu czy Płocka to będę miał problemy z jej odnalezieniem?
Łatwa, miła i przyjemna.
Stopień trudności: