Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Wrocław - Łozina - Trzebnica - Wrocław

~56.1 km 10Planuję 9Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Wrocław - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (10)

Przejechali (9)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasę którą przedstawiam, jest dobra na rozpoczęcie sezonu rowerowego. Pewnie w dużej części jest znana, ale ostatnie kilometry, to miłe zaskoczenie. Z Wrocławia wyjeżdżamy przez osiedle Zakrzów , dalej Domaszczyn, do Łoziny tu skręcamy w lewo i przez Skarszyn i Głuchów Górny trafiamy do Trzebnicy. Ten odcinek to sympatyczne górki i ładne widoki. Proponuję w Trzebnicy zrobić krótki odpoczynek , jest tu kilka miejsc wartych obejrzenia. Po odpoczynku wracamy do Wrocławia i kierujemy się na południe. Jeszcze w mieście rozpoczyna się dwukilometrowy podjazd a następnie zjazd i trafiamy na ruchliwą drogę Wrocław Poznań. Tu zaskoczenie, z prawej i lewej strony szosy znajdują się dwa wydzielone pasy, doskonale nadające się dla rowerzystów. A kilometr dalej, w Wysokim Kościele rozpoczyna się, szeroka, oddzielona rowem od drogi, ścieżka rowerowa. Ścieżka ta prowadzi nas przez kilkanaście kilometrów do przedmieść Wrocławia i nadaje się bardzo dobrze do skomunikowania Wrocławia z pięknymi wzgórzami Trzebnickimi, Mekką rowerzystów, naszego miasta.
reklama

Komentarze (4)

Średnia ocena trasy: 5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Wspaniala trasa na taka pogode
Stopień trudności:
SUPER ZJAZD DO wROCŁAWIA-DODAM PIĘKNY LAS BUKOWY,DEPTAK TRZEBNICKI TZW.park-zdrój ,A RESZTA PODPISUJĘ SIĘ POD AUTOREM :)
przejechałem: 2014-09-07
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Ciekawe tereny. W czerwcu ładny zapach zboża z pól. Polecam!
Stopień trudności:
Dzięki szynbusowi i ścieżce rowerowej, Wzgóża Trzebnickie z pewnością zyskają na atrakcyjności u rowerzystów. Polecam.
Stopień trudności: