Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Rondo Żaba - Wał Miedzeszyński

~33.64 km 3Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (3)

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa zaczyna się od "Ronda Żaba" i przebiega przez most Starzyńskiego, następnie deptakiem wzdłuż Wisły docieramy do pomnika Syreny. Mostem Świętokrzyskim powracamy na północną stronę Wisły, gdzie już pozostajemy do końca wyprawy. Tu też podejmujemy decyzję na dalszą wyprawę Wałem Miedzeszyńskim aż do jej końca, czy też zmierzamy prosto do Parku Skaryszewskiego. Jeśli zdecydujesz się a jazdę wałem to uprzedzam, że jest to jazda przed siebie bez żadnych fajerwerków. Powracamy tą samą drogą aż do ulicy Wersalskiej, którą dojedziemy do ulicy Paryskiej i ładnie wyremontowanej Francuskiej. Dalej przez Park Skaryszewskiego, okolice Dworca Wieleńskiego, Szwedzka i jesteśmy w domu. :)
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Trasa nie podoba mi się jeśli chodzi o przejazd po Pradze (z wyjątkiem ul. Francuskiej, gdzie jest super :) i Białostockiej, gdzie jest ścieżka rowerowa) z powodu cienkich uliczek i natężenia pieszych. Reszta trasy fajna.
Stopień trudności: