Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

wzdłuż biegu rzeki Świder

~53.61 km 11Planuję 2Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Mińsk Mazowiecki - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (11)

Przejechali (2)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Start: Mińsk Mazowiecki - kierunek Kędzierak, Gamratka, Bykowizna, Ruda, tam skręcamy w lewo na stawy rybne. Dalszy kierunek jazdy to droga szutrowa przez las w kierunku Teresława lub Celinowa. Obojętnie którą drogą pojedziemy, jadąc prosto dojedziemy do Glinianki. Ważne gdy, wybierzemy drogę do Teresława, żeby w miejscowości Poręby skręcić w lewo. Gdy dojedziemy do Glinianki przy kościele skręcamy w lewo, dalej prosto aż do szkoły, tam skręcamy w prawo przez most na rzece Świder. Kierujemy się prosto główną drogą, gdy dojedziemy do rozwidlenia, skręcamy w lewo do Tarchomina, Dobrzyniec-Kolonia, Sępochów. We wsi Sępochów skręcamy ponownie w lewo, przez rzekę Świder jedziemy prosto aż do Borkowa , tam mamy drogę asfaltową, skręcamy w prawo do Kołbieli. Z Kołbieli kierujemy się drogą asfaltową do Woli Sufczyńskiej, tam ponownie przejeżdżamy Świder, skręcamy w lewo, jedziemy prosto do wsi Majdan, tam skręcamy ponownie w lewo, jedziemy prosto. Przed nami Dłużew, tutaj możemy wybrać dwie drogi: w lewo - krótsza, lecz bardziej urokliwa droga po kocich łbach przez Bestwiny do Siennicy. Przy kapliczce skręcamy w prawo, mijamy ją po prawej stronie około 100 m od sklepu. Alternatywnie - kierunek w prawo asfaltem do Wólki Dłużewskiej, tam w lewo do Siennicy. Z Siennicy kierunek Mińsk Mazowiecki. Meta.
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

zaliczona
Stopień trudności: