Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Częstochowa - Biskupice

~15.54 km 2Planuję 4Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (2)

Przejechali (4)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Jedyny problem jaki można napotkać na trasie to podjazd w Biskupicach o dużym nachyleniu.
reklama

Komentarze (4)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Trasa, którą jeździłem prawie co drugi dzień w okresie gimnazjalnym, teraz mam większe wymagania i jak już nią jadę to na Biskupicach się nie kończy. Od przejazdu kolejowego jest do dyspozycji asfaltowa droga rowerowa, aż do stacji benzynowej przy Odrzykoniu - tam polecam spręcić w prawo na Skrajnicę i dojechać do Olsztyna tamtędy. Droga Krajową miałem już niemiłą sytuację, dlatego takich dróg staram się unikać.
Stopień trudności:
Jazda w większości drogą krajową do przyjemnych nie należy. A ta droga (Bugaj - Olsztyn) jest dodatkowo wąska i panuje na niej duży ruch. Alternatywą jest skręt za stacją benzynową (po prawej) w prawo do Skrajnicy .Omijamy w ten sposób spory kawałek drogi krajowej a do stacji można około 2km jechać wygodną ścieżką rowerową (asfaltową).
Stopień trudności:
Ja bym tu dodał jeszcze że problemem będzie duży ruch samochodów na wąskiej skądinąd krajówce (mowa o fragmencie do Olsztyna)
Normalna trasa, fajne podjazdy
Stopień trudności: