Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Pyskowice - Plawniowice

~43.89 km 1Planuję 5Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (1)

Przejechali (5)

Wrażenia:
Stopień trudności:
trasa poprowadzona przez szlaki i drogi leśne.
reklama

Komentarze (5)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Warto tam pojechać zwłaszcz w pogode dni, po obfitych opadach to tylko jazda wokół jezior dla tych co lubią taplać się w błocie.
Stopień trudności:
Też wielokrotnie już po tych trasach jeździłem, i to że tak powiem modyfikując tą trasę na różne sposoby. A ta cześć trasy wokół Dzierżna Dużego to rzeczywiście ponura, i wstrętna. A i ja kiedyś przejężdzając muł, koła mi się zatrzymały i musiałem przejść kawałek piechotą w tej czarnej śmierdzącej maźi. Ale kawałek dalej na pomoście mogłem się już wypłukać. Koło połowiacza rozwielitek (pokarm dla rybek), możne tam zobaczyć zaskrońca którego ten facet karmi mlekiem i kolegą zaskrońca jest kura domowa, żyją w całkowitej zgodzie.
Wrażenia z połowy tej trasy opisałem powyżej
Stopień trudności:
wczoraj z kolegą staraliśmy się "zrobić" tą trasę, ale się nie udało ponieważ pogubliśmy się pomiędzy jeziorami Dzierżno zrobiliśmy więc modyfikację -początek taki jak zaproponował dcube a następnie przy kapliczce w dzierżnie w prawo i objechaliśmy wokół jezioro Dzierżno Małe, następnie po powrocie do tej kapliczki znowu w prawo i za mostem nad Kanalem Gliwickim w lewo i drogami przez las wokół Dzierżna Dużego /uprzedzam - generalnie brzydko i przygnębiająco -jezioro brudne, wydobywa się z niego muł i drogi wokół jeziora sa też ...zamulone, a przy okazji śmierdzi/ , po przejechaniu 3/4 obwodu jeziora powrót do punktu wyjazu wg wczesniejszej trasy tj. Rzeczyce taciszów i Bycinę. w tej wersji trasa wyniosła 39 km i raczej polecamy ją miłośnikom "tras indriustiarlnych"
Ciekawa trasa
Stopień trudności: