Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]

Biczyce Dolne

~46.43 km 1Planuję 5Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (1)

Przejechali (5)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Zaczynamy w Biczycach Dolnych. Już na samym początku czeka nas trudny podjazd pod Wysokie. Na zakrętach o długości 700 m, nachylenie wynosi 9%!. Końcówka podjazdu już nieco łagodniejsza. Dalej zjeżdżamy do Limanowej. Tam 2 trudne podjazdy. Następnie skręcamy na Męcine - droga z górki. Droga jest niezniszczona, więc utrzymujemy dobrą prędkość. W Marcinkowicach bardzo trudny, ok 600 m podjazd. Potem zjazd do Chełmca i wracamy do Biczyc. Przez około 2 KM lekko pod górkę.
reklama

Komentarze (4)

Średnia ocena trasy: 4
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

zajebiozaa
przejechałem: 2013-05-31
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa z bardzo ładnymi widokami szczególnie na odcinku Limanowa-Biczyce. Ja zrobiłem tą trasę w odwrotnym kierunku, od samej Limanowej uciekałem przed burzą i dojeżdżając do Trzetrzewiny prawie ducha wyzionąłem. Uciec mi się nie udało ale i tak było fajnie:) Zjazd z Trzetrzewiny w stronę Sącza zajebi...
Stopień trudności:
Trudna trasa, choć nie za długa. Dużo podjazdów i równie dużo zjazdów. Polecam każdemu kto chce sprawdzić swoją wytrzymałość i siłę woli.
Stopień trudności:
Długie ciężkie podjazdy ładne widoki
Stopień trudności: