Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Biczyce Dolne - Nowy Sącz - Przehyba

~26.34 km 2Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (2)

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Start Biczyce Dolne (Szkoła). Następnie kierujemy się na Stary Sącz - wjazd na ponad 1000 m.n.p. morza. Tym sposobem znajdziemy się w Przehybie :) Tam też kolejne utrudnienia, gdyż kąt nachylenie drogi wynosi 14%. Tak więc dalej asfaltem do szczytu, a następnie przejazd koło schronisko. Potem przez las na Radziejową - kolejny 1000 m.n.p.m. Trasa bardzo trudna ale dobrze oznakowana. Powrót przez Rytro.
reklama

Komentarze (2)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Opis trasy sugeruje wjazd na Przechybę drogą asfaltową czyli trasę przez Gołkowice Górne, Skrudzine lecz na mapie błędnie jest poprowadzona trasa przez Jazowsko, Łazy Brzyńskie i dalej zielonym (pieszym) szlakiem na Przechybę którym zjeżdżałem jakiś miesiąc tamu do Jazowska i nie uświadczyłem tam asfaltu :P ogólnie trasa przez Przechybę i Radziejową do Rytra fajna i godna polecenia niezależnie od tego czy wybierze się asfalt czy inny szlak. Za asfaltem co prawda nie przepadam ale zjazd z Przechyby asfaltem rewelacyjny:) mega prędkość, wiatr targający włosy, załzawione od prędkości oczy :)
trudna jak dla mnie czternastolatka ;)
Stopień trudności: