Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Kalisz - Goliszew - Koźminek

~58.69 km 4Planuję 4Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Kalisz - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (4)

Przejechali (4)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trase rozpoczynamy w centrum Kalisza, kierujemy się do ulicy Stawiszyńskiej, z której skręcamy w ulicę Skarszewską gdzie czeka nas stromy i długi podjazd (jedyny na tej trasie, potem będzie już tylko łagodnie) Po pokonaniu podjazu kierujemy się do miejscowości Skarszewek, Borek Stary gdzie po naszej lewej stronie zobaczymy kościół św. Andrzeja z ok 1710 roku. W tym roku odremontowny praktycznie w całości. Następnie kierujemy się do miejscowości Tykadłów, Garzew, Goliszew, gdzie tuż przy kościele skręcamy w lewo i po ujechaniu około 500 metrów skręcamy w prawo zgonie z drogowskazem na Dzierzbin. Tą spokojną i mało ruchliwą drogą jedziemy do miejscowośći Strugi, Kuszyn, Kosmów i Plewnia. W miejscowości Plewnia przecinamy drogę wojewódzką 470 o dużym natężeniem ruchu i dalej jedziemy prosto drogą z nowo położonym asfaltem do miejscowości Zakrzyn Kolonia. Dalej praktycznnie tak jak nas droga prowadzi do miejscowości Zakrzyn, Koźlątków gdzie dojedziemy do miejscowości Emilianów, Kożminek. W tej na pierwszym skrzyżowaniu skręcamy do ulicy Ciasnej, Nakwasińskiej, która dalej prowadzi nas przez do miejscowości Nakwasin, Rogal, Rożdżały gdzie wjeżdżamy na odcinek Bursztynowego Szlaku Rowerowego, którym jedziemy do Kalisza do punktu startu.
reklama

Komentarze (2)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Super trasa. Piękne malownicze wioski.
Stopień trudności:
Trasa po drogach z małym rychem samochodowym. Przy spokojnej jeździe na około 3,5 godzinki.
Stopień trudności: