Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Stanisławów - Dobre - Węgrów

~98.44 km 3Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Stanisławów - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (3)

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Start - Mińsk Mazowiecki, wybieramy kierunek Stanisławów, osobiście polecam trasę przez: Wólka Mińska, Dłużka, Borek Miński, Szymankowszczyzna ze względu na mniejszy ruch samochodowy. Gdy dotrzemy do Stanisławowa kierujemy się na Dobre, Pniewnik, Roguszyn, przed samym Liwem podziwiamy panoramę doliny rzeki Liwiec. W miejscowości Liw warto zobaczyć gotycki zamek. Następnie wybieramy drogę do Węgrowa, po przejechaniu ok. 1000 m skręcamy w lewo - drogowskaz Krypy. Tam skręcamy w prawo i wybieramy kierunek nad zalew prosto do Węgrowa (ul. Stefana Żeromskiego, po prawej mijamy cel zalew). Warto pokręcić się po okolicy ze względu na fajne i urokliwe ścieżki rowerowe. Dalej to już droga powrotna w kierunku Warszawy. W miejscowości Liw skręcamy w lewo i udajemy się drogą na Grębków, Kałuszyn. Gdy dotrzemy do Trzebuczy można skręcić w prawo (po pewnym czasie kończy się droga asfaltowa a zaczyna się szutrowa) i jechać dalej prosto aż do Milewa. Tam skręcamy w lewo - kierunek Kałuszyn (droga asfaltowa). Alternatywnie można jechać dalej cały czas prosto przez Augustówkę, Marysin do Kałuszyna. Po dotarciu do Kałuszyna skręcamy w prawo i jedziemy cały czas prosto w kierunku Mińska Mazowieckiego Meta.
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

zaliczona
Stopień trudności: