Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Wejherowo - Nadole - Piaśnica Wielka

~61.55 km 6Planuję 2Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Wejherowo - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (6)

Przejechali (2)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa jest prosta i mało wymagająca. Rozpoczynamy wycieczkę w Wejherowie i kierujemy się do Bolszewa a następnie skręcamy w prawo i kierujemy się na Rybno i dalej na Gniewino. Po pokonaniu niewielkiego wzniesienia docieramy do górnego zbiornika elektrowni szczytowo - pompowej. W sąsiedztwie zbiornika znajduje się kompleks Kaszubskie Oko z wieżą widokową z której rozciąga się widok na j. żarnowieckie. Po odpoczynku kierujemy się do miejscowości Nadole dalej do Wierzchucina. Następnie trasą 213 jedziemy w kierunku Krokowej jednak przy drogowskazie na Lubkowo skręcamy w prawo. Jadąc wzdłuż jeziora po prawej stronie widzimy pozostałości elektrowni atomowej. Dalej jedziemy przez Tyłowo i do skrzyżowania z drogą 219. Kierujemy się na Wejherowo. Jadąc tą trasą po prawej stronie mijamy mogiły pomordowanych przez nazistów mieszkańców północnego Pomorza. Wycieczkę kończymy w Wejherowie.
reklama

Komentarze

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.