Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

wokół jez. Wulpińskiego

~21.44 km 13Planuję 6Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (13)

Przejechali (6)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa wiedzie wokół jez. Wulpińskiego. Napotkamy na niej wiele podjazdów i dosyć stromych zjazdów, co sprawia że nie jest taka 'nudna'. Malownicze widoki na jezioro Wulpińskie (przy okazji można się wykąpać w jeziorze). Ogólnie lekka traska, zdecydowanie polecam :)
reklama

Komentarze (4)

Średnia ocena trasy: 4.5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Malownicza, urozmaicona podjazdami i zjazdami trasa. Polecam
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa wybrana ze względu na małe dziecko wiezione na swoim rowerku na pałąku za rowerem osoby dorosłej. Start z Dorotowo w kierunku na Majdy. Dużo asfaltu, ale lokalnego/wiejskiego bez uciążliwego ruchu samochodowego. Zbyt podjazdów, które mogą być uciążliwe dla amatorów i osób z dziećmi. Trasa przez las wymagała dużo wprawy - betonowe płyty, dużo piachu, żwir. Widoków na jezioro jak na lekarstwo, ale możliwość zjazdu na kilka urokliwych plaż czy pomostów nad jeziorem. Wycieczka udana, choć nie była całkiem prosta z uwagi na dziecko na holu i nasze rowery miejskie na kołach nie dostosowanych do warunków leśno-polnych.
przejechałem: 2015-08-21
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Przyjemna przejażdżka :)
Stopień trudności:
Tak jak w opisie
Stopień trudności: