Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]

Pętla Suwalskim Parkiem Krajobrazowym

~58.22 km 7Planuję 4Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Jeleniewo - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (7)

Przejechali (4)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Jest to górzysta trasa prowadząca przez większość atrakcji Suwalskiego Parku Krajobrazowego: głazowisko Bachanowo, Turtul, akwedukty w Stańczykach, jezioro Hańcza i górę Cisową.
reklama

Komentarze (5)

Średnia ocena trasy: 4
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Fajna trasa, super widoki, kilka podjazdów ale za to z górek fajnie się smiga.
przejechałem: 2015-07-08
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Polecam ! Super widoki i "luz na korbach".
Jeżdżę po SPK od kilku lat. Niesamowite zjazdy i podjazdy. Krajobrazy widać na licznych zdjęciach zamieszczonych na portalu. Aby dużo zobaczyć dobrze jest być "przy kondycji". Oczywiście zalecane dobrze wyregulowane przerzutki. Ogromna ilość szutrowych dróg pozwala wręcz w dowolny sposób komponować trasy , tworzyć skróty lub wybireać dłuższe warianty tras. Polecam.
Polecam wszelkie trasy w Suwalskim Parku Krajobrazowym i na suwalszczyźnie, jeździłem w tym roku z Wiżajn na Stańczyki, do Wisztyńca (Litwa), jeziora Hańcza, Smolnik, Góry Sudawskie, wodziłki. Trasy piękne. Różnica wzniesień duża, można się namęczyć, ale widoki przepiękne. Warto mieć lornetkę na punkty widokowe i dobry aparat fotograficzny oraz dobry rower też warto mieć - popaliłem hamulce na zjazdach, a brak dobrego siodełka ...hehe szkoda gadać. Za rok jadę na 2 tygodnie, tydzień to za mało na te trasy .
W Stańczykach to chyba wiadukty a nie akwedukty. Górą miała iść linia kolejowa a nie woda. Pozdrawiam.