Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Szczecin - Pampow - Szczecin

~57.81 km 3Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Szczecin - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (3)

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Wycieczkę zaczynamy w centrum Szczecina. Następnie kierujemy się przez Bezrzecze, Wołczkowo, Dobrą, Buk do Blankensee przez przejście rowerowe Buk-Blankensee (UWAGA! Choć to przejście rowerowe ludzie z okolicy przejeżdżają samochodami z dużą prędkością). W Blankensee warto zatrzymać się u Pani Alicji w miejscowej gospodzie... Przepiękna wieś przez której centrum przejeżdżamy i kierujemy się do miejscowości Pampow, która jest zamieszkana w coraz większym stopniu przez naszych rodaków. Piękna trasa,przy której warto skręcić do lasu nad jezioro Schwarzsee. Piękny zjazd terenowy wśród lasów i łąk - BAJKA ! ! ! Następnie wracamy przez Blankensee, mijamy prywatne jeziorko i kierujemy się przez Bismarc do Lubieszyna a potem przez Dobrą i Głębokie do centum Szczecina. Bardzo fajna trasa, którą przejechałem z 5 letnim super synkiem Kamilkiem!
reklama

Komentarze

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.