Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Bielsko-Biała - Szczyrk - Wisła

~95.71 km 1Planuję 4Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Bielsko-Biała - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (1)

Przejechali (4)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Szybka trasa asfaltem z Bielska-Białej, drogą na Buczkowice, Szczyrk, przez przełęcz Salmopol, Biały Krzyż i gługi. Potem szybki zjazd do doliny Wisły Malinka (przejazd pod skocznią im. Adama Małysza), około 700m za skocznią skręt w lewo na Wisłę. Tam droga wiedzie wzdłuż zapory, na końcu skręt w prawo na Zameczek Prezydencki i podjazd pod przełęcz Kubalonka (część trasy Tour de Pologne). Po wyjechaniu na szczyt, skręt w prawo i zjazd do Wisły. Kolejno drogą przez Ustroń (centrum omijając ekspresówkę) - możliwy dodatkowo podjazd na Równicę. Z Ustronia asfaltem w stronę Pszczyny, na dużym "ślimaku" zjazd w stronę Bielska-Białej i po kilometrze odbicie w prawo na Brenną. Ciekawe okolice wzdłuż rzeki Wisła (sporo miejsc gdzie można się zatrzymać i wykąpać w lodowatej wodzie) Z Brennej prze Górki Wielkie, Jaworze, Wapienicę powrót do Bielska.
reklama

Komentarze

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.