Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Knurów > Rudy > Sośnicowice > Knurów

~35.62 km 2Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (2)

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
avi
*Dojazd: Startujemy z Knurowa [w tym wypadku z ulicy Rybnickiej, czyli '921']. Jedziemy przez Kuźnię Nieborowską, aż dojedziemy do skrzyżowania z '78'. Skręcamy w lewo i zaraz po kilku metrach w prawo - jesteśmy na drodze do Pilchowic. I tak jedziemy cały czas '921'. Za Stanicą na skrzyżowaniu '919' skręcamy w lewo do Rud. Jedziemy aż do znaku z informacją o punkcie trasy Szlaku Zabytków Techniki - Zabytkowej stacji kolejki wąskotorowej. Tutaj można zobaczyć z bliska stare 'cuda techniki', a otwarte nawet od środka. *Powrót: Wyjeżdżamy tą samą trasą i jedziemy do skrzyżowania '919' z '921' jednak jedziemy cały czas prosto(nie skręcamy w prawo). I tak trasa ciągnie się bez większych problemów, aż do Sośnicowic. W Sośnicowicach na rondzie zjeżdżamy na pierwszym zjeździe - kierunek na Gliwice. Jedziemy kawałek i skręcamy na ulicę Smolnicką(kierunek Knurów), trudno się zgubić z powodu drogowskazów. Jedziemy cały czas tą ulicą, aż do Żernicy gdzie skręcamy na ulicę Górniczą(jest drogowskaz informujący o tej ulicy) i kierujemy się przez Nieborowice aż do Rybnickiej '78'. Potem skręcamy w lewo i zaraz potem, przed 'Sielaną' w prawo i na skrzyżowaniu Rybnickiej '921' ze Zwycięstwa '924' skręcamy w lewo i jesteśmy w punkcie z którego startowaliśmy.
reklama

Komentarze (1)

Średnia ocena trasy: 4
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Uroki małych miejscowości, to przede wszystkim drogi w nie najlepszym stanie.
Stopień trudności: