Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]

Wrocław -> Brzezia Łąka -> Długołęka -> Wrocław

~37.29 km 3Planuję 2Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (3)

Przejechali (2)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Z ulicy Oleskiej kierujemy się pod estakadą Alei Sobieskiego w kierunku Kiełczowa. Dalej zmierzamy do Brzeziej Łąki, Kątna, Oleśniczki, aż do Rakowa. Za Rakowem zbaczamy z drogi szosowej zmierzając wzdłuż jednego ze stawów hodowlanych. Dość łatwa, ale spokojna trasa terenowa, wśród lasów i akwenów wodnych kończy się po kilku kilometrach. Przyjemność nie trwa jednak wiecznie, gdyż już niebawem wyjeżdżamy obok jednego z zakładów przemysłowych niedaleko Kamienia. Dalej kierujemy się szosówką do największego skrzyżowania w Długołęce. Przeprawiamy się przez E67 i lasem zmierzamy do zbiornika wodnego w Szczodre. Dalej kierujemy się drogą na Domaszczyn i ul.Okulickiego aż do samego Wrocławia,gdzie kończymy naszą wycieczkę. Przejażdżka bardzo przyjemna, urozmaicona w ciekawe krajobrazy, an dodatek nie wymagająca specjalnego przygotowania fizycznego. POLECAM!
reklama

Komentarze (2)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Trasą jedzie się dobrze i spokojnie.
Stopień trudności:
Urozmaicony krajobraz sprawia, że przemierza się tę trasę w sposób lekki i przyjemny. Polecam.
Stopień trudności: