Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Wycieczka Police - Buk - Blankensee - Kutzowsee

~27.5 km 5Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Police - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (5)

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
To moja druga wycieczka do Niemiec, która miała swój początek w Policach przez Siedlice, Stare Leśno, Bartoszewo, Sławoszewo, Grzepnica, Dobra, Buk, Blankensee, jezioro Kutzowsee. Na samym początku wycieczki pełne zaskoczenie, chociaż mieszkam niedaleko nie wiedziałem że pod Policami buduje się elektrownie wiatrową, chociaż wiadomo że gmina Police to "Zielona Gmina" to i prąd mamy ekologiczny. Droga, która wiedzie przez Dobrą i Buk to koszmar dla rowerzysty chyba że ktoś lubi ekstremalnie wyboiste, pełne dziur trasy. Po dojechaniu do granicy pomiędzy miejscowością Buk i Blankensee niemieccy budowniczowie dróg udowodnili znowu że znają się na budowie tras rowerowych. To trzeba zobaczyć, a najlepiej przejechać się rowerem żeby to zrozumieć, ale wielu z Was co to będą czytać już to wiedzą :). Za Blankensee w odległości 1,5km znajduje się niewielkie jeziorko o nazwie Obersee, które tłumnie odwiedzają głośno zachowujący się Polacy. Jadąc dalej w kierunku Plöwen dojedziemy do większego jeziora o nazwie Kutzowsee, przy którym ma siedzibę obóz młodzieżowy "Jugendbegegnungsstatle" (co za nazwa :)) Jezioro bardzo malownicze z fajną plażą i molem.
reklama

Komentarze

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.