Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]

Tomaszów Maz. - Spała - Inowłódz

~18.13 km 8Planuję 6Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Tomaszów Mazowiecki - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (8)

Przejechali (6)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Start: rondo Antoniego/Głowackiego. Jedziemy do Spały trzymając się drogi rowerowej. Za Spałą musimy zjechać na dość ruchliwą drogę 48. Trzymamy się pobocza. W połowie drogi ze Spały do Inowłodza po prawej stronie ukazuje się nam rzeka Pilica tuż przy drodze. Możemy zarzyć kąpieli, albo jak kto woli obserwować płynące kajaki. W Inowłodzu czeka nas bardzo miła niespodzianka. Wspaniały widok na rzekę z góry, na której mieści się romański kościółek św. Idziego, cmentarz parafialny, Synagoga, ruiny zamku Kazimierza Wielkiego, rynek, kościół parafialny, tereny rekreacyjne nad rzeką...
reklama

Komentarze (2)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Bardzo przyjemna ścieżka do Spały. Odardzam odcinek do Inowłodza (droga krajowa) z powodu pędzących TIR`ów, sugerując objazd przez Konewkę i Królową Wolę (tracimy co prawda widoki na Pilicę, ale zyskujemy bezpieczeństwo).
Stopień trudności:
Dobra nawierzchnia, piękne widoki, a wokoło las i rzeka. Także wystarczy spakować plecak,koniecznie zabrać aparat fotograficzny i jechać :).
Stopień trudności: