Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
Krajowy Rejestr Rowerowy

Tomaszów Maz. - Spała - Inowłódz

~18.13 km Planuję 6Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras

Planują

Nikt jeszcze nie planuje przejechać tej trasy. Bądź pierwszy!

Przejechali (6)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Start: rondo Antoniego/Głowackiego. Jedziemy do Spały trzymając się drogi rowerowej. Za Spałą musimy zjechać na dość ruchliwą drogę 48. Trzymamy się pobocza. W połowie drogi ze Spały do Inowłodza po prawej stronie ukazuje się nam rzeka Pilica tuż przy drodze. Możemy zarzyć kąpieli, albo jak kto woli obserwować płynące kajaki. W Inowłodzu czeka nas bardzo miła niespodzianka. Wspaniały widok na rzekę z góry, na której mieści się romański kościółek św. Idziego, cmentarz parafialny, Synagoga, ruiny zamku Kazimierza Wielkiego, rynek, kościół parafialny, tereny rekreacyjne nad rzeką...
reklama

Komentarze (2)

(niewymagane)
Bardzo przyjemna ścieżka do Spały. Odardzam odcinek do Inowłodza (droga krajowa) z powodu pędzących TIR`ów, sugerując objazd przez Konewkę i Królową Wolę (tracimy co prawda widoki na Pilicę, ale zyskujemy bezpieczeństwo).
Stopień trudności:
Dobra nawierzchnia, piękne widoki, a wokoło las i rzeka. Także wystarczy spakować plecak,koniecznie zabrać aparat fotograficzny i jechać :).
Stopień trudności: