Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Na Dziki Zachód

~58.61 km 1Planuję Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Ciechanów - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (1)

Przejechali

Nikt jeszcze nie przejechał tej trasy. Bądź pierwszy!
Wrażenia:
Stopień trudności:
Za kościołem św. Franciszka skręcamy w prawo - Bagry - skręcamy w lewo a następnie w prawo w stronę Grędzic - kierujemy się na ogródki działkowe - jedziemy prosto, a następnie skręcamy w lewo w kierunku lasu - przez las a następnie główniejszą drogą w stronę Burkat - kierujemy się na Wolę Ostaszewską przez las - asfaltem na Włuski - przez las do Ślubowa- w Ślubowie znajduje się ładny mały kościółek - jedziemy na Kałęczyn - przechodzimy przez tory kolejowe - kierujemy się na Wyrzyki i zjeżdżamy w prawo w żwirową drogę - ppoż-em jesteśmy w Klukówku - skręcamy w prawo na szosę, która prowadzi do Nowego Miasta - za pomnikiem skręcamy w prawo w las na ppoż - dojeżdżamy do bardzo szerokiego ppoża którego przecinamy i jedziemy prosto obok zabudowań - na kolejnym ppożu skręcamy w prawo a następnie przy zbiorniku wodnym w lewo - jedziemy cały czas prosto ok. 2km - skręcamy w prawo - Modzele - na skrzyżowaniu prosto do mostu na rzece Sona - w m.Gościmin Wlk skręcamy w prawo na szeroką żwirówkę - na rozdrożu, gdzie jest zagroda skręcamy w lewo na Stare Zawady - prosto do skrzyżowania z przystankiem PKS, skręcamy w lewo - w Bądkowie skręcamy w prawo na Sarnową Górę - trzymamy się prawej strony, bo droga to kamienny bruk - skręcamy w lewo do krainy westernu, jest tam nauka jazdy konno, mini zoo i inne atrakcje - jedziemy do wsi gdzie skręcamy w prawo, a następnie znów w prawo na Drążewo, z asfaltu skręcamy w lewo - kierujemy się na na Mieszki Różki - przejeżdżamy przez tory i skręcamy w lewo na Krubinek i jesteśmy w Ciechanowie. Na ul. Sońskiej zjeżdżamy myjnię samochodową, gdzie można umyć rower.
reklama

Komentarze

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.