Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Mrzezino - Puck

~23.26 km 1Planuję 6Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (1)

Przejechali (6)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa od kościoła w Redzie przez Ciechocino, aleję lipową w Rekowie (zakończona dosyć wysoką górką) aż do Mrzezina skąd kierujemy się na pomost w Osłoninie. Następnym punktem jest pomost w Rzucewie skąd kierujemy się w stronę Błądzikowa a następnie na Puck i nareszcie molo, na końcu ulicy lipowej. Od Błądzikowa można dróżkami dotrzeć do klifu, jednak bardzo wskazana jest ostrożność by nie spaść. Niestety dalej droga prowadzi przez pola więc by dotrzeć do Pucka należy od klifu tą samą drogą wrócić do Błądzikowa i stamtąd kierować się dalej. Trasa zróżnicowana, górki i lekkie i te cięższe do pokonania. Droga asfaltowa, przez las - ścieżki lub bez. Po obfitych opadach może być trudniejsza do przejechania w lesie. Powrót tą samą drogą lub ulicą Armii Wojska Polskiego do Żelistrzewa, Smolna, Mrzezina, Redy.
reklama

Komentarze (4)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Miła okolica, ładne widoki.
Stopień trudności:
Dobra trasa, podjazd fajny - wymagający...Polecam:)
Stopień trudności:
niezla trasa
Stopień trudności:
Fajna trasa, a szczególnie podjazd przed Płochowem
Stopień trudności: