Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Świnoujście - Korswandt - Garz- Kamminke

~23.8 km 3Planuję 10Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (3)

Przejechali (10)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasę rozpoczynamy np. od UM Świnoujścia. Jedziemy ul. Woj. Polskiego w stronę Granicy i skręcamy w lewo w ul. Zamkową, na końcu skręcamy po łuku w prawo w las i jadąc drogą z płyt betonowych dojeżdżamy do ujęcia wody "Granica" (oglądamy obiekt z 1908r)Jedziemy dalej :) przejeżdżamy przez Granicę Państwa i już po niemieckiej stronie widzimy jezioro Wolgast w Korswandt. Objeżdżamy jeziorko w koło i za nim skręcamy w lewo. Teraz jedziemy pod sporą górkę mijając pole golfowe, pedałujemy przez piękny las ścieżką rowerową i tak aż do miasteczka Garz. Dalej ścieżką rowerową wśród pól docieramy do Kamminke, tam możemy wykąpać się na plaży ( o ile nie jest to zima) zjeść rybkę, czy napić się bezalkoholowego piwka. Z Kamminke możemy wrócić wałem do nowo wybudowanego mostku i przekroczyć Granicę :) Teraz już jesteśmy u siebie i wciąż ścieżką rowerową jedziemy ul Krzywą ale nie za daleko bo skręcimy w prawo w las i jadąc leśną drogą dojedziemy do ujęcia wody "Wydrzany". Dalej skręcamy w lewo i jesteśmy na ul Karsiborskiej, na końcu skręcamy w prawo w ul. Grunwaldzką, po ok 400m skręcamy w lewo w ul. 11 Listopada i jedziemy do końca tej ulicy (cały czas ścieżką rowerową) Skręcamy w prawo w ul Woj. Polskiego i już prawie jesteśmy na miejscu przy UM Świnoujście.
reklama

Komentarze (2)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

malowniczy pejzaż, jeziorka, las i .. cisza. Trasa na popołudnie lub niedzielny wypad z dziećmi.
Stopień trudności:
Mnie się podoba :) Na początku troszkę męczące górki ale potem już tylko luzik ;)
Stopień trudności: