Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Poznań - Murowana Goślina

~21.88 km 40Planuję 11Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (40)

Przejechali (11)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa bardzo urozmaicona. W pierwszej części piaskowe podjazdy pod górę Morawsko, a następnie piękny asfalt przez poligon wojskowy (droga dopuszczona tylko do ruchu rowerowego). Ciekawostką jest stary kościół, który niestety jest w opłakanym stanie. Trzeba pamiętać aby nie zjeżdżać z głównej ulicy - jesteśmy na terenie poligonu wojskowego. Pozostała część trasy wiedzie do Murowanej Gośliny - niestety trzeba jechać drogą - brak drogi rowerowej...
reklama

Komentarze (7)

Średnia ocena trasy: 4.5
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Przyjemna trasa, choć na początkowym odcinku (Morasko - wjazd na poligon w Biedrusku) teren dosyć piaszczysty. Jako alternatywę polecam odcinek Morasko-Meteorytowa-Leśna-Bogusławska-Alejowa, lepsza droga choć zdecydowanie miejska ;)
Pogoda:
Wrażenia:
Hej, ja właśnie zaczynam, jestem początkująca, trochę jeździłam rowerem jakiś czas temu, chcę ponownie w to wejść. Nie wiem tylko gdzie kto z kim do kogo do jakiej ewentualnie grupy osób się odezwać, by brać udział w zorganizowanych właśnie jak mniej więcej ta tras . :)
Stopień trudności:
Fajna trasa
przejechałem: 2013-08-17
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
bardzo miła trasa
Stopień trudności:
dobra i spokojna trasa
Super trasa :)
Stopień trudności:
Dobra do zrzucenia kilku kilogramów.
Stopień trudności: