Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Rzeszów - Dubiecko

~46.1 km 4Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Rzeszów - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (4)

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Pierwszy dzień wyprawy w Bieszczady. Trasa w 70% szosowa (drogi lokalne), 30% to drogi gruntowe i szutry. Kluczowy moment to skręt z trasy 877 na drogę lokalną w kierunku Jawornika (brak drogowskazu).Jako wskazówkę podam, iż na tym rozwidleniu jest drogowskaz na Grzegorzówkę, ale tam nie jedziemy. Przejazd do Jawornika drogą szutrową, w pobliżu masztu telekomunikacyjnego. Nie zbaczamy na lewo czy prawo, jedziemy grzbietem masywu przed siebie aż do zjazdu do Jawornika. Następnie stromy, kręty podjazd asfaltem prowadzący do skrętu w prawo na szczycie podjazdu na drogę szutrową.Od tego momentu czeka nas bardzo fajny, terenowy odcinek Jawornik - Drohobyczka (przez Jastrzębiec). Spod Kościoła w Drohobyczce prostą drogą do Przedmieścia Dubieckiego.
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Mieszanka asfaltu i terenu z fajnymi widokami.
Stopień trudności: