Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

wokół Koszalina

~59.88 km 9Planuję 1Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Koszalin - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (9)

Przejechali (1)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa prowadzi wokół Koszalina, głównie szosami, jeden kawałek pokonujemy przez las. Wyjeżdżamy z Koszalina drogą do Kołobrzegu. Ścieżką rowerową jedziemy do końca Mścic. Za światłami skręcamy w prawo do Stoisławia. Tutaj rozpoczyna się zielony szlak rowerowy, choć pierwsze znaki na drzewach zobaczymy dopiero za zakładem "Młyny w Stoisławiu". Dalej szlak prowadzi przez mniejsze wioski, niekiedy trzeba przejechać przez pole po betonowych płytach, wyjeżdżamy w Biesiekierzu, dalej zielonym szlakiem przez Świeszyno, aż do Manowa. W Manowie wyjeżdżamy na główną drogę na Poznań i skręcamy w prawo. Mijamy tory i skręcamy na drogę asfaltową do Wyszeborza. Jedziemy cały czas główną drogą, przejeżdżamy przez wioskę, jedziemy dalej (szlak czerwony) betonowymi płytami, i dojeżdżamy do Policka (dołącza szlak żółty i czarny). Przejeżdżamy przez wioskę i jedziemy szlakiem żółtym (dobrze oznakowany) przez las. Wyjeżdżamy na drodze Lubiatów - Koszalin przy "Indiańskim Świecie". Skręcamy w prawo, przejeżdżamy przez Dzierżęcino. Na skrzyżowaniu dróg w prawo/prosto - dojeżdżamy do ul.Zwycięstwa przy wylocie na Maszkowo; w lewo - wyjeżdżamy przy rondzie ul. 4 Marca/ Wojska Polskiego. Życzę miłego pedałowania:)
reklama

Komentarze (1)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Bardzo fajna trasa, zaliczona