Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

wzdłuż Wisły

~31.04 km 8Planuję 14Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (8)

Przejechali (14)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Trasa prowadzi ścieżkami rowerowymi wzdłuż Wisły. Jej bieg rozpoczyna się na północnym brzegu rzeki pod mostem Dębnickim w okolicach Wawelu. Początkowo kierujemy się zgodnie z biegiem rzeki bulwarami wiślanymi do stopnia wodnego "Dąbie", gdzie musimy przeprowadzić rower pod drogą. Po drugiej stronie trasa prowadzi do końca ścieżki rowerowej przy alei Pokoju, gdzie zawracamy. Kierując się w górę rzeki dojeżdżamy do mostu Grunwaldzkiego, którym przeprawiamy się na południowy brzeg, skąd trasa prowadzi ścieżką rowerową wzdłuż ulicy Tynieckiej. W okolicach skrzyżowania Tynieckiej z Ćwitkową trzeba zjechać z wału w stronę rzeki i drogą gruntową dotrzeć do kolejnego odcinka ścieżki rowerowej, która, z małą przerwą na ulicy Widlakowej, prowadzi już pod Tor Kajakarstwa Górskiego. Przy torze zawracamy i kierujemy się tą samą trasą do mostu Dębnickiego, którym przeprawiamy się na północny brzeg, gdzie kończymy trasę w miejscu, w którym ją rozpoczęliśmy. Trasa bywa zatłoczona w słoneczne weekendy i dni wolne.
reklama

Komentarze (7)

Średnia ocena trasy: 4.3
(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

good
Stopień trudności:
Klasyczna, bardzo przyjemna trasa rowerowa w Krakowie.
przejechałem: 2013-08-03
Wrażenia:
W stronę Tyńca od Wawelu super, ale w drugą stronę przedzierając się przez turystów i spacerowiczów na ścieżce rowerowej to dramat.
przejechałem: 2013-07-19
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Nakłada się z trasą na Tyniec, ale że mieszkam przy al. pokoju to można powiedzieć, że i tę przejechałem. Fajna trasa, Polecam.
przejechałem: 2013-04-15
Pogoda:
Wrażenia:
Stopień trudności:
Rekreacyjna trasa, nadaje się na niedzielny odpoczynek. Polecam dla rodziców z dziećmi!
Stopień trudności:
Super trasa.
Stopień trudności:
Dobra zarówno do rekreacji, jak i do szybkiej jazdy.
Stopień trudności: