Aplikacja na rower
Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]
zbiórka na mój rower

Poznań - Biedrusko - Strzeszynek

~37.71 km 15Planuję 3Przejechałem
« Zobacz trasy w okolicy
Zareklamuj się na mapach tras
Poznań - noclegi przyjazne rowerzystom.

Planują (15)

Przejechali (3)

Wrażenia:
Stopień trudności:
Najgorszy jest odcinek Poznań-Biedrusko no ale to trasa szosowa i obecność samochodów to norma, warta uwagi możliwość zrobienia pętli skręcając w Złotnikach w prawo, przejechanie krajówką do Złotkowa i i skręcając w Prawo. UWAGA: ta część trasy przebiega częściowo przez tereny wojskowe, co prawda nikt tego od lat nie respektuje i trenuje tam mnóstwo kolarzy ale przejazd na własną odpowiedzialność.
reklama

Komentarze (7)

(niewymagane)

Oświadczam, że znam i akceptuję regulamin.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości handlowych drogą elektroniczną.
Administratorem danych osobowych jest Grupa iTur.pl sp. z o.o.

Praktycznie co weekend tamtędy przejeżdżam. Jak na szosówkę - bardzo dobry asfalt, ale trzeba uważać na samochody - często wyprzedzają na 3-ciego i wtedy trzeba uciekać na pobocze.
Polecam, fajnie się pedałuje.
Stopień trudności:
Trasa Nadwarciańska do Biedruska przebiega w dużej części lasami. Powrót przez poligon do Złotnik. Polecam. Dobrze się pedałuje.
Dobra trasa, tylko na poligonie ten odcinek z płyt dość nierówny jak na szosówkę. Teraz akurat droga do Biedruska jest fajna, bo mało ruchliwa.
Stopień trudności:
Trasę tą można przejechać z Poznania do Biedruska tuż przy Warcie (głównie przez las) skręcając z ul. Naramowickiej w prawo w Bożydara.
Jeżdżę samochodem/autobusem często na odcinku Poznań - Biedrusko, ale rowerem raczej nie chciałbym tam jechać, bo czasami osoby dużo kierowców po pijaku tamtędy się porusza - zazwyczaj z prędkością 100km/h.
Bardzo fajna trasa szosowa.
Stopień trudności: